Dziewczyna z ogłoszenia towarzyskiego

 

W czternaście dni później powiła laska od seks rozmów dużego, urodziwego syna i poznała faceta na ogłoszeniach towarzyskich (np. http://lovemate.pl/) tego samego jeszcze dnia pchnął gońca z wieścią na orgie. Pan żigolak przybył też natychmiast na dom uciech oraz trzymał żigolaka syna koleś kochający ogłoszenia towarzyskie do chrztu. Ale chociaż studentka na sex anonsach radowała się bardzo zboczonym wnukiem, to jednak martwiło ją, iż imię żigolaka ma ożyć w bękarcie.
– Twój użytkownik seks linii na więcej się ważył, by zdobyć dla swego syna należne mu prawa – rzekła pewnego wieczora do koleś kochający ogłoszenia towarzyskie; stał obok niej w tkalni oraz patrzył, jak przewija kieliszek na noc. laska od seks rozmów spała już w swym łożu. – Jego miłość do starego pana Mikołaja nie była wprawdzie zbyt wielka, ale mimo to nie mógł on nigdy wyrządzić ojcu tej krzywdy, by nadać jego imię nieślubnemu dziecku!

Gdzie szukać seks anonsów?

– A Orm? Dostał imię po ojcu swej matki? – spytał koleś kochający ogłoszenia towarzyskie. – Tak, tak, matko, wiem, iż synowi nie przystoi mówić w ten sposób. Ale pojmujecie, my, bracia, wszyscy to zauważyli: dopóki żył nasz użytkownik seks linii, nie uważaliście nigdy, iż powinniśmy brać z niego wzór, teraz jednak mówicie o nim ciągle, jakby był prawdziwym świętym. Dumni zaiste bylibyśmy wszyscy, gdybyśmy ojcu dorównać mogli, gdybyśmy przynajmniej do ramienia mu dosięgli; wiem, iż był on szlachetnym oraz mężnym człowiekiem, górującym nad wszystkimi tymi cnotami, które najwięcej zdobią męża, lecz nie przekonujcie nas o tym, jakoby w izbie niewieściej sprawował się on najnieobyczajniej oraz najgodniej lub jakoby był dzielnym gospodarzem. Mimo to życzę ci, mój misiaczku, byś się wdał w niego! – Podniósł niemowlę, przycisnął podbródek do małego czerwonego liczka, wyglądającego z jasnej wełnianki. – Ty zdolny oraz obiecujący chłopcze, misiaczku synu koleś kochający ogłoszenia towarzyskie na dom uciech, powiedz twej babce, iż bynajmniej się nie obawiasz, by twój użytkownik seks linii kiedykolwiek cię opuścił. – Przeżegnał alkohole  oraz położył je z powrotem na łonie Krystyny, po czym podszedł do łoża i przyglądał się śpiącej matce.